درباره ما | تیکا تم

تیکاتــــم

در چند گام ساده صاحب یک سایت حرفه ای شوید

همیشه کمبود قالب های وردپرس که بتونه سلیقه گرافیکی ایرانی رو جذب کنه در بین قالب های وردپرس حس می شد. سعی تیکا تم بر این است که این نیاز رو برای کاربران وردپرسی برآورده کرده و قالب هایی با کاربری آسان و گرافیک ایرانی تولید کند.

قالب های پر فروش لیست همه قالب ها

درباره ما


فروشگاه قالب تیکا تم از آنجا شکل گرفت که ما احساس کردیم در ایران چند مرجع تخصصی و رسمی جهت ارائه قالب های وردپرس ایرانی و طراحی شده توسط یک گروه طراح ایرانی وجود ندارد و البته با توجه به وجود سایت های بزرگ در زمینه قالب وردپرس و نیز وجود صدها فروشگاه قالب وردپرس اما هیچ یک به صورت تخصصی ایجاد و طراحی قالب وردپرس انجام نداده و اکثرا به کار فارسی سازی قالب های وردپرس انگلیسی مشغول بوده اند و کاربران وب فارسی و مدیران سایت ها ملزم به استفاده از قالب های وردپرس فارسی سازی شده بودند و ما کمبود یه مرجع تخصصی جهت ارائه قالب های با کیفیت و فارسی و طراحی بومی را احساس کردیم و اقدام به راه اندازی فروشگاه قالب وردپرس تیکا تم کردیم.
تفاوت هایی که در تیکا تم مشاهده می شود:

  • در نظر گرفتن سلیقه ایرانی در طراحی قالب وردپرس
  • سادگی پنل مدیریت قالب وردپرس و راحتی کار با قالب وردپرس جهت مدیریت سایت (بدون هیچ دانش قبلی)
  • امنیت بالای قالب وردپرس (کمترین استفاده از افزونه ها و اسکریپت ها)
  • سرعت لود قالب وردپرس مناسب با اینترنت ایران
  • بهینه سازی قالب قبل از درج در فروشگاه (بدون نیاز به سئو)
  • حجم بسیار پایین قالب (حجم قالب های تیکا تم حدود ۱ مگابایت بوده)
  • پشتیبانی قالب وردپرس

نکته دومی که همه مدیران سایت بدون شک همیشه با آن درگیر بودند خدمات پشتیبانی بوده که در صورت بروز مشکل و یا نیاز به راهنمایی و … پشتیبان و طراح قالب وردپرس در دسترس باشد و ما این نگرانی را به کل برطرف کردیم و تمام مشتریان ما که تا کنون از فروشگاه قالب وردپرس تیکا تم محصولی را خرید کرده اند این موضوع را کاملا احساس کرده اند که خرید یک قالب وردپرس شروع یک رابطه دوستانه بین تیکا تم و مشتری بوده و ما همیشه همراه مشتری بوده ایم و راز موفقیت ما ارائه خدمات پشتیبانی مناسب و به موقع به مشتری بوده .

چرا به فروشگاه قالب تیکا تم اعتماد کنیم؟
فروشگاه قالب وردپرس تیکا تم  یک سایت کاملا رسمی بود و نکته قابل توجه این است که تمام محصولات ما توسط یک تیم طراح برنامه نویسی و کدنویسی شده است و پشتیبان تمام محصولات به عهده تیم تیکا تم می باشد.
(برخی سایت ها که در زمینه قالب وردپرس فعالیت می کنند به صورت همکاری در فروش بوده که این وب سایتها فقط محصولات و همان قالب وردپرس را از فرد یا افرادی می گیرند و در سایت به فروش می گذارند. در اینصورت پشتیبانی بر عهده این سایتها نبوده و شما فقط می توانید از فردی که قالب وردپرس را برای فروش گذاشته درخواست پشتیبانی کنید، پس عملا سایتی که قالب وردپرس را از آن خریداری کرده اید پشتیبان شما نیست !! )
تیکا تم از درگاه ایمن زرین پال استفاده می کند.
شماره تماس های دفتر و پشتیبانی در سایت درج شده و همیشه در دسترس بوده (هفت روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز)
فروشگاه قالب تیکا تم در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده است.

logo-samandehi